Home

Fém vonal Személyek közötti Sugárzik liu shaolin sándor döntö időpont váltó Füstölő cső követség

Liu Shaolin Sándor nélkül szerzett bronzérmet a magyar férfiváltó a  debreceni rövid pályás gyorskorcsolya-világkupaverseny záró napján |  Mandiner
Liu Shaolin Sándor nélkül szerzett bronzérmet a magyar férfiváltó a debreceni rövid pályás gyorskorcsolya-világkupaverseny záró napján | Mandiner

Itt a drámai olimpiai döntő, a magyar bronz közvetítése!

Liu Shaolin Sándor: Állandóan azt keresem, hol hibáztam - NSO

Ezt üzente Liu Shaolin Sándor a drámai döntő után - Fradi.hu

Liu Shaoang és Liu Shaolin szünetet tart az ISU szerint, Kínáról nincs szó

RTL.hu – Liu Shaolin Sándortól elvették az olimpiai bajnokságot, öccse  bronzérmes
RTL.hu – Liu Shaolin Sándortól elvették az olimpiai bajnokságot, öccse bronzérmes

Liu Shaoang nem tudja, miért kellett változtatni a váltó taktikáján

Index - Sport - Megóvtuk az 1000 méteres döntő eredményét

Kiderült, mit mondott testvérének Liu Shaoang a botrányos döntő után - Blikk

Index - Sport - Liu Shaolin Sándor: Így is jó esélyem van arra, hogy  Pekingből olimpiai bajnokként térjek haza
Index - Sport - Liu Shaolin Sándor: Így is jó esélyem van arra, hogy Pekingből olimpiai bajnokként térjek haza

Liu Shaolin Sándor – Wikipédia

Olimpiai bajnokunk nagyon igazságtalannak tartja az esetet

Világkupát nyert a magyar váltó és Liu Shaolin Sándor Montrealban

Liu Shaolin először bajnok összetettben (Rövidpályás gyorskorcsolya  Európa-bajnokság) - 2019. január 14., hétfő - Háromszék, független napilap  Sepsiszentgyörgy
Liu Shaolin először bajnok összetettben (Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság) - 2019. január 14., hétfő - Háromszék, független napilap Sepsiszentgyörgy

Liu Shaolin Sándor csapattársát hibáztatja a kudarc miatt, sokakban  csalódást keltett ezzel - Propeller
Liu Shaolin Sándor csapattársát hibáztatja a kudarc miatt, sokakban csalódást keltett ezzel - Propeller

Nem lesz címvédés, B döntős a magyar gyorskorcsolya-váltó | 24.hu

A Liu fivérek nem kő-papír-ollóval döntik el, hogy mikor ki nyerjen

Liu Shaolin Sándor első lett a döntőben, de kizárták, így Liu Shaoang  történelmi bronzérmet nyert a férfi 1000 méter döntőjében a téli olimpián |  Mandiner
Liu Shaolin Sándor első lett a döntőben, de kizárták, így Liu Shaoang történelmi bronzérmet nyert a férfi 1000 méter döntőjében a téli olimpián | Mandiner

Liu Shaolin Sándor ellenfelének példát mutattak sportszerűségből

Liu Shaoang épphogy lemaradt az éremről, Liu Shaolin Sándor a hatodik lett  1500 méteren az olimpián
Liu Shaoang épphogy lemaradt az éremről, Liu Shaolin Sándor a hatodik lett 1500 méteren az olimpián